Ubezpieczenia komunikacyjne

Pamiętaj! Często zakres ubezpieczenia jest ważniejszy niż jego cena.


Ubezpieczenie OC samochodu i motocykla z Programem Pomocy

Jesteś kierowcą? Nie pozwól, aby wypadek komunikacyjny zachwiał Twoją stabilnością finansową. Ubezpieczenie OC zapewnia Ci ochronę w przypadku szkód, wyrządzonych przez Ciebie innym osobom. OC jest ubezpieczeniem obowiązkowym w Polsce i za jego brak UFG może nałożyć na Ciebie karę pieniężną. Sprawdź wysokość kar za brak OC na stronie UFG http://www.ufg.pl/web/guest/oplaty-karne Jeśli spowodujesz szkodę a nie posiadasz ubezpieczenia OC narażasz się na to, że będziesz musiał pokryć szkodę często bardzo wysoką z własnej kieszeni. Jeśli jesteś posiadaczem motoroweru, skutera czy motocykla również obowiązkowo wykup ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej.


Ubezpieczenie Auto Casco samochodu i motocykla

Jako kierowca doskonale rozumiesz znaczenie bezpieczeństwa na drodze. Ubezpieczenie Auto Casco (AC) zapewni Ci finansową rekompensatę w przypadku uszkodzenia lub utraty Twojego samochodu lub motocykla. Zastanów się czy stać Cię na to- naprawę pojazdu po wypadku lub zakup nowego w przypadku kradzieży. Ubezpieczeniem objęte są również:

  • wyposażenie dodatkowe samochodu,
  • fotelik dla Twojego dziecka.

Minicasco

  • Kupujesz ubezpieczenie, ale nie potrzebujesz pełnego AC?
  • Masz do dyspozycji tańsze ubezpieczenie!

Kradzież, pożar, grad… – są rzeczy, przed którymi trudno się uchronić. Warto jednak zabezpieczyć się przed ich skutkami. Dlatego przygotowaliśmy, aż 5 wariantów ubezpieczenia minicasco skierowanego głównie do osób, które do tej pory oszczędzały na AC.


Ubezpieczenie ASSISTANCE

Awaria samochodu? Potrzebne holowanie, pojazd zastępczy lub hotel, dowóz paliwa? Ubezpieczenie assistance to niezbędna pomoc i opieka, gdy pojawia się problem z Twoim samochodem. Ubezpieczenie assistance to gwarancja spokojnej podróży w kraju i zagranicą.


Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie NNW chroni zarówno kierowcę, jak i pasażerów pojazdu. Przedmiotem ubezpieczenia są następstwa nieszczęśliwych wypadków związanych z ruchem ubezpieczonego pojazdu lub jego bieżącą obsługą. Ubezpieczeniem objęte jest uszkodzenie ciała, rozstrój zdrowia, uszczerbek na zdrowiu, śmierci kierującego pojazdem lub pasażerów. Ubezpieczenie to działa również, gdy wsiadasz i wysiadasz z pojazdu.


Ubezpieczenie SZYB

Nieważne, czy stracisz szybę wskutek zderzenia, umyślnego wybicia, czy działania sił przyrody. Posiadając ubezpieczenie Szyby 24 masz pewność, że szybko zostanie wstawiona z powrotem.

Ubezpieczenie szyb samochodowych pozwala uniknąć kosztów związanych z organizacją i naprawą zniszczonej szyby samochodowej. Ubezpieczenie można kupić zarówno do ubezpieczenia OC jak i AC. W przypadku wystąpienia szkody szybowej nie tracisz zniżek za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia w AC.


Ubezpieczenie Kluczyki Plus

  • Kluczyki Plus to dodatkowa ochrona do OC/AC.
  • Pokrycie kosztu nawet wtedy, jeśli zgubisz swój dowód rejestracyjny.

Utrata kluczyków, tablic i dowodu rejestracyjnego to kłopot i koszty. Teraz możesz je ubezpieczyć za naprawdę drobną sumę.

Uzupełnij ubezpieczenie OC i AC o ubezpieczenie, dzięki któremu nie musisz martwić się o pokrycie kosztu skradzionych kluczyków, tablic i dowodu rejestracyjnego. Ubezpieczyciel zapłaci nawet wtedy, jeśli zgubisz swój dowód rejestracyjny. Wypłata odszkodowania nie zmniejszy Twoich zniżek w przyszłości.


Pomożemy wybrać najlepszą ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. Jeśli brak czasu uniemożliwia wizytę w naszym biurze, wszystko ustalimy przez telefon / mail a polisę dostarczymy Państwu w dogodnym terminie.

Towarzystwa Ubezpieczeniowe w naszej ofercie

loga